Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme veya teknik destek konusunda yardım almak istiyorsan tıkla.

1. Bu aşk dualarının etkisini ne zaman görmeye başlarım?

Bu aşk dualarının tam etkisini görebilmek için kitabın içindeki “duanın kabul şartları” bölümüne riayet etmen gerekir. O şartları yerine getirmen halinde Allah’ın izniyle en kısa zamanda duan kabul olur.

 

2. En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nda nasıl dualar yer alıyor?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nda yer alan aşk duları, bir kişinin hayatı boyunca karşılaşacağı her türlü aşk durumuna çözüm sunan oldukça etkili ve sırlı dualardır. Birini kendine aşık etmek, birini kendinden soğutmak veya giden sevgiliyi geri getirmek gibi onlarca konuda çok etkili aşk duaları var.

 

3. En Etkili Aşk Duaları Kitabı neden 79 TL?

Çünkü her hizmetin bir bedeli olmalıdır ve bu kadar kısa sürede etki eden bu muazzam aşk dualarının bedeli de ortalama bir fiyatta olmalıdır. Ne herkesin ulaşabileceği kadar ucuz ne de bu muhteşem duaları elde etmek isteyen insanların ulaşamayacağı kadar pahalı.

 

4. En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nda yer alan dualar gerçekten de işe yarıyor mu?

Evet, kitaptaki uygulamaları münasip bir şekilde uygulayan herkes, Allah’ın izniyle dua konusunda muvaffak olur.

 

5. Neden aşk büyüsü yerine aşk duası yapmalıyım?

Çünkü büyü hem dinen haram kılınmış ve lanetlenmiş bir yöntemdir hem de duaya nazaran oldukça zayıftır. Oysa dua, insanın Allah ile olan en güçlü bağlantı noktası ve muazzam bir etkiye sahip olan harika bir yöntemdir.

 

6. En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nda yer alan aşk dualarını internette bulmam mümkün mü?

Bu dualar, internet ortamında bulamayacağın özel dualardır. Zaten izinsiz kullanılması da yasaktır.

 

7. Bu duaların yapılması günah mıdır veya sakıncalı mıdır?

Asla! Çünkü dua, kul ile Rabb’in arasındaki en görkemli iletişimdir ve bu iletitşim tepeden tırnağa sevap doludur. Zaten En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nda büyü ve sihri çağrıştıran herhangi bir tılsım yoktur. Başta da söylediğimiz gibi buna gerek de yoktur. Çünkü bu dualar, en etkili büyülerden bile katbekat daha etkilidir.

 

8. Aşk dualarını herkesin bilmesinin sakıncası var mı?

Her ne kadar bu dualar oldukça masum birer araç olsalar da çok güçlü ve tesirli oldukları için bazı kötü niyetli kişiler tarafından kullanılması uygun değildir. Dolayısıyla kötü niyetli kişilerin bu aşk dualarını bilmemesi daha iyi olacaktır.

 

9. Bu kitabı satın aldıktan sonra nasıl okuyabilirim?

  • Bu kitap PDF formatında bir e-kitap olduğu için, kitabı satın aldıktan hemen sonra indirip okumaya başlayabilirsiniz. Bu kitap bir basılı yayın değildir ve adresinize kargo ile gönderilmez. Satın alma işleminden hemen sonra bilgisayarınıza, tabletinize veya telefonunuza indirip hemen okumaya başlayabilirsiniz.