İçeriğe geç
Anasayfa » Sabun Büyüsü Gerçekten Etkili Ama…

Sabun Büyüsü Gerçekten Etkili Ama…

Şayet aşk hayatınızda mucizevi değişimler ve dokunuşlar istiyorsanız, sabun büyüsünün tam mânâsıyla size hitap ettiğini açıkça söyleyebiliriz; çünkü sabun büyüsü sayesinde birçok amacınızı hayata geçirebilir, sevdiğiniz insanın kalbinde aşk kıvılcımlarının tutuşmasına vesile olabilir ve onu başka insanlardan uzaklaştırıp tamamen kendinize çekebilirsiniz.

  • Şimdi sabun büyüsünün nasıl yapılması gerektiğini ve diğer bütün detaylarını anlatmaya başlamadan önce, size bu büyü ile neler yapabileceğinizi maddeler halinde kısa kısa sunalım:

Hangi Amaçlara Hizmet Eder Sabun Büyüsü

  • Sabun büyüsü sayesinde size hiçbir şekilde gönül verme olasılığı olmayan herhangi bir kadını ya da erkeği artık sizden başkasına gönül vermeyecek şekilde kendinize körkütük aşık ederek onun kalbine gerçek anlamda taht kurabilirsiniz.
  • Yine sabun büyüsünün müthiş etkisi ve tesiri neticesinde geri döndürmek istediğiniz eşinizi, sevgilinizi ya da partnerinizi müthiş bir değişim ile kendinize döndürüp kalbinin sizden başkası için atmamasına vesile olabilirsiniz.
  • Bunun yanı sıra sabun büyüsü sayesinde insani ilişkilerinizde sizden uzaklaşan ve soğuyan insanların kalbini de tamamen kendinize döndürecek şekilde bağlamanın yolunu ve imkânını bulabilirsiniz.

Kaldı ki bütün bu gelişmeleri herhangi bir kişiye müracaat etmeden ve herhangi bir şahsa para kaptırmadan kendi başınıza yapabilirsiniz. Şimdi detayları anlatmaya başlıyoruz:

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır ve Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Öncelikle yanınıza bir kaşık dolusu sıvı sabun alıp bu sıvı sabunu bir peçetenin üzerine koyarak peçeteyi de bir kabın içerisine yerleştirip sıvı sabunun dökülmemesini sağlamaya çalışmanız gerekir.

Bu işlemi bitirdikten sonra bu kabı önünüze koyup sessiz bir yerde üzerine 21 defa Ya Hüddam Garaminar ifadesini telaffuz etmeniz lazım gelir.

Kadim büyü kitapları bize sabun büyüsünün bu şekilde yapıldıktan hemen sonra (yani 21 defa Ya Hüddam Garaminar tılsımlı ifadesini ve tabirini kullandıktan hemen sonra) bu malzemelerin üzerine şu sözlerin söylenmesi gerektiğini bildirir:

  • “Ey Hüddam Garaminar Efendi, senin varlığın enerji ile doludur, senin ilmin sayesinde bu enerjiden müracaat eden herkes hayırlı bir şekilde istifade etmekte, sen onların kapalı kapılarını açıp onlara suhulet ve güzellik ile yol göstermektesin. Ben de sabun büyüsünün tam manası ile bana hizmet etmesi ve kalbimdeki niyeti tam olarak gerçekleştirebilmek için sana müracaat ederek ilminin derinliğine ve kudretinin azametine sığınarak senden yardım talep ediyorum. Bütün kapılar kapalı, açacak olan sensin; bütün perdeler indirilmiş, yol verecek olan sensin; bütün yeşillikler sarıya boyanmış ve hüzün ile dolmuş, onların hüznünü kaldıracak ve hazanını giderip ilkbahara çevirecek olan sensin. Oturduğumuz yerler, işlediğimiz işler ve yapmış olduğumuz bütün ameller senin bilgin dahilindedir Ya Hüddam Garaminar Efendi, sabun büyüsünün bana yol göstermesini ve kalbimdeki niyeti gerçekleştirmesini istiyorum. Bunun için seni kendime şefaatçi kılıyor ve bana vesile olmana istinaden sana bu sabunu armağan ediyorum. Sen de benim varlığımı onurlandır, bana gizli kalan ilimlerin esrarını ve insanlara açılmayan ve ifşa olmayan sırların gizemini göster.”

sabun büyüsü

Sabun Büyüsünün Devamında Şunlar Yapılmalı

Bu ifadeleri kabın içerisine peçete ile birlikte koymuş olduğunuz sabunun üzerine okuduktan sonra, sabun büyüsünü tamamlamış olacaksınız ve bitireceksiniz.

  • Fakat bu uygulamaları yaparken sabun büyüsünün niyetini açık ve net bir şekilde sürekli aklınızda tutmaya gayret göstermek ile beraber, aynı zamanda bu uygulamayı hafta içi 5 gün boyunca art arda yapmanız gerektiğini de bilmek zorundasınız.

Yani uygulamayı sessiz bir yere geçerek 5 gün üst üste yapmanız gerekir ve bu uygulama doğru yapıldığında, amacınıza ulaşıp muradınızın gerçekleştiğini görerek sevinç içerisinde kalmak size de nasip olur.

  • Bunun yanı sıra sabun büyüsü ve diğer bütün büyü uygulamalarının insanlara son derece zararlı olabilecek sonuçlara sebebiyet verdiğini de bilmek zorundasınız; çünkü şimdiye kadar sabun büyüsünü veya diğer tılsımlı uygulamaları yaparak ya da bir başkasına yaptırarak dehşetli belalara düşen ve tarifi imkansız sıkıntılarla boğuşmak ve yüzleşmek zorunda kalan insanların anlatımları hakikaten tüyler ürpertici boyutlara ulaşmaktadır.

Bu nedenle size sabun büyüsü gibi zararlı ve sıkıntılı uygulamalardan vazgeçip şu tavsiye gibi güzel tavsiyelere uygun hareket etmenizi öneririz: