İçeriğe geç
Anasayfa » Rüyada Fare Görmek İyi mi Kötü mü Çıkar?

Rüyada Fare Görmek İyi mi Kötü mü Çıkar?

Rüyada fare görmenin çeşitli anlamları vardır. Bolluğa ve berekete, kazanılan rızkın devam edeceğine işarettir. Farelerin yiyeceklerin olduğu yerlerde bulunmaları rüyanın bu şekilde yorumlanmasına sebep olur. Rızkın çoğalacağını gösteren bu rüya bir başka anlamda fesat ve kötü karakterde bir kadını simgeler. Sürekli gezen şekilde rüyada fare görmek ömrün uzunluğuna delalet eder. Rüya görülen şekle göre yorumlanmalıdır. Rüyada görülen fare eğer rüya sahibine zarar veriyorsa olumsuz olarak, zarar vermiyor ise olumlu olarak yorumlanmalıdır.

Ölü Olarak Rüyada Fare Görmek

Sizi devamlı olarak takip eden ve kafasında size karşı planlar kuran bir düşman anlamına gelir. Ölü olarak evinizde rüyada fare görmek hanenizde bulunanların zarar görecekleri bir düşmanın varlığına işaret eder. Bu düşman dişli bir düşmandır ve çok güçlüdür.  Zarar verebilmek için fırsat kollar. 

Fare Pisliği Ve Rüyada Fare Görmek

Size karşı oynanan oyunlar olduğunu anlatır bu rüya. Fare pisliği dedikoduya işaret eder. Size karşı yapılacak ahlaksız davranışlara ve söylenecek küfürlü sözlere delalet eder. Rüya sahibi erkekse ve fare pisliğini rüyasında yatağında gördü ise kötü bir evlilik yapacağını simgeler. Evleneceği kadın kötü huylu ve güvenilmez olacak demektir ve bu yüzden de evlilik hayatı cehenneme dönecek anlamına gelir. Rüya sahibi fare pisliğini yiyor ise hakkında birçok dedikodu duyacağı anlamına gelir. Bir diğer anlamı ise rüya sahibinin çok fazla küfür ettiğidir.

Rüyada Fare Görmek Ve Bu Fare Tarafından Isırılmak

Bu rüya uyarıcı nitelikte olan bir rüyadır. Rüyada fare görmek ve bu fare tarafından ısırılmak rüya sahibinin bir düşman tarafından zarara uğrayacağının göstergesidir. Rüya sahibinin temkinli davranması gerektiğine delalet eder.

Sürü olarak Rüyada Fare Görmek

Rüyayı gören kişinin sıkıntılarından kurtulacağına ve feraha kavuşacağına delalet eder. Sürü halinde fareler görmek rızkın genişleyeceği anlamına gelir. Bu rüyanın birde olumsuz anlamı vardır. Rüyasında sürü halinde fareler gören kişiye haram para gelir.

Karışık Renkli Rüyada Fare Görmek

Niyeti rüya sahibine karşı iyi olmayan ve zarar vermek isteyen arkadaşları simgeler. Bu kişiler rüya sahibinin çevresindeki kişilerdir. Değişik renklerde rüyada fare görmek yapmacık tavırları ile rüyayı gören kişiyi etkileyecek ve arkasından iş çevirip zarar verecek menfaatçi arkadaşlara delalet eder. 

Rüyada Fare Görmek ve Öldürmek

Rüyasında fareyi görüp öldüren kişi etrafında bulunan çok dişli bir kadın düşmanına galip gelecek demektir. Bu kadın düşman çok güçlüdür ve rüya sahibi kendi çabası ile bu düşmanı alt edecektir.

Rüyada Fare Görmek ve Sesini Duymak

Bu rüya uyarıcı nitelikte bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin tehlikeli durumlar ile karşı karşıya kalacağını anlatır. Rüyada fare görmek ve sesini duymak rüya sahibinin olumsuz durumlar yaşayacağına, hayati tehlike atlatacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi erkek ise bir kadınla ahlaksız ilişki yaşayacağına, kadın ise ahlaksız adamlarla yaşayacağı olaylara işaret eder.

Rüyada Fareden Tiksinmek

Rüyada fareden tiksinmek uyarıcı niteliğe sahiptir. Sağlığınızda oluşabilecek sıkıntılara işaret eder ve dikkat etmeniz konusunda sizi uyarır. Rüyada fareyi görüp tiksinen kişi işi ile alakalı sorunlar yaşayabilir ve bu sorunlar neticesinde kayıpları olabilir. Bir diğer anlamı ise bu rüyanın rüyayı gören kişi mal varlığı ile alakalı bir sorunla karşılaşabilir. 

Rüyada Fare İle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin etrafı kötü insanlarla çevrilidir. Bu etrafındaki kişiler doğru yoldan sapmışlarıdır. Rüya sahibi bu inşaların olduğu çevrede bulunduğu sürece kendisi de doğru yoldan çıkacaktır. Rüyayı gören kişinin çevresindeki kötü etkileşimde bulunan arkadaşlarından dolayı kötülük yapacağına işaret eder.

Rüyada Fare İle Oynamak

Rüyayı gören kişi erkek ise ahlakı olmayan bir kadınla vakit geçireceğini ve bu kadınla uzun zaman boyunca aynı evde yaşayacağını anlatır. Bu kadından dolayı rüya sahibinin zarara uğrayacağına delalet eder. Bir diğer anlamı ise rüya sahibi çevresine zarar verir nitelikte bir karaktere sahiptir.