İçeriğe geç
Anasayfa » Nohut Büyüsü Sadece 3 Günde Etkisini Gösterecek

Nohut Büyüsü Sadece 3 Günde Etkisini Gösterecek

Eğer sevdiğiniz insanı kısa süre içerisinde başka insanların elinden kurtarıp sevdiğiniz kişinin kalbine aşkı ve muhabbeti kendi elinizle ve kendi iradenizle yerleştirmek istiyorsanız, onun kalbine gerçek nohut büyüsü ile muazzam bir damga vurup gözünün ve gönlünün sizden başka hiçbir insana meyletmemesi için müthiş bir uygulama gerçekleştirebilirsiniz.

  • Gerçek nohut büyüsü birçok kişinin aşk yaşamında mutluluk ve saadet ile dolu olmasına vesile olmuş, onların hayırlar içerisinde yaşamasını sağlamış bir büyü uygulamasıdır.

Şimdi gerçek nohut büyüsü ile neler yapabileceğinizi kısaca anlatalım, sonrasında da uygulamanın nasıl yapılması gerektiğini izah edelim.

Nohut Büyüsü ile Şunları Kolaylıkla Yapın

  • √ Gerçek nohut büyüsü ile eski sevgilinizi yeni sevgilisinin elinden kurtarıp yeniden size bağlanmasını ve gözünün sizden başkasını görmemesini sağlamanız mümkündür.
  • √ Bu uygulama sayesinde eşinizin başka herhangi bir kişiye meyletmemesi, size ilk başta olduğu gibi sırılsıklam aşık olması veya hiç yaşamadığınız bir aşk duygusu ile yönelmesini sağlayabilirsiniz.
  • √ Bu uygulama sayesinde size hiçbir şekilde gönül vermek istemeyen, sizi her seferinde reddeden ve sizinle hiçbir bağı olmadığını düşünen herhangi bir insanın kalbini kendi kalbinize çekebilir ve onun aşkını sonsuza kadar kazanarak müthiş duygular yaşayabilirsiniz.
  • √ Karşı taraf ister erkek olsun ister kadın olsun gerçek nohut büyüsü etkisine asla karşı koyamaz.

Daha bunlar gibi birçok mucizevi gelişmeyi nohut büyüsü sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi 3 tane nohut ile yapılan gerçek nohut büyüsünün detaylarını anlatmaya başlıyoruz:

Orijinal ve Gerçek Nohut Büyüsü Böyle Yapılır

Yanınıza 3 tane nohut ya da leblebi alarak sessiz bir yere geçip orada bu üç nohutu önünüze koyun, dizüstü çöküp gözlerinizi kapatın ve bu nohut tanelerinin üzerine 21 defa Ya Apraziyal ifadesini kullanın.

Bu ifadeyi kullanırken de nohut büyüsünü hangi maksatla yaptığınızı ve bu uygulamanın hangi amaca hizmet edeceğini düşünmeye çalışın. Ardından da gözlerinizi açıp şunları söyleyin:

  • “Ya Apraziyal, kuvvetinin ve kudretinin eşi benzeri olmadığı gibi yarı yolda bırakmayı sevmeyen ve insanlara hizmet etmek için daima koşuşturan fıtratın ve cesaretin ile de hüddamlar içerisinde biricik bir konuma sahipsin. Konumunun yüceliğini ve kudretini esas alarak gerçek nohut büyüsünü yapabilmek amacıyla sana geldim. Kalbimdeki bütün arzular sana ayan beyan bir şekilde sunulmuştur ve kalbim senin avucunun içi gibi sana aşikar kılınmıştır. Artık bu niyetimi yerine getir ve beni bahtsızlığa mahkum olan insanların hükmünden kurtar.”

Bu ifadeler sonrasında 3 adet nohut tanesinin üzerine ya da leblebinin üstüne yine gözlerinizi kapatıp 17 defa Ya Garâminâr ifadesini telaffuz etmeli, ardından da gözlerinizi yeniden açıp şunları söylemelisiniz:

  • “Ey Hüddam Garâminâr Efendi, sen aşkın ve sevdanın mührünü elinde taşıyan, sevgi ve muhabbet yolunda ilerleyen bütün insanların bir şekilde uğradığı sınırsız bir güçle donatılmış ve sonsuz bir aşk ile teçhiz kılınmış hüddamların başında gelirsin. Sana müracaat edenler, istikamet ve selamet içerisinde yürüyerek amaçlarına vasıl olmanın, niyetlerini gerçekleştirmenin ve gerçek nohut büyüsünü yaşamanın feyzini ve faziletini de hayata geçirmişlerdir. İşte ben de sana geldim Ey Hüddam Garâminâr Efendi, beni de istikamet içerisinde yaşat, bana da kalbimdeki sonsuz sevginin nasibini göster.”

nohut büyüsü

Şimdi de Nohut Büyüsünün Son Noktası

Bu ifadeleri de gözleriniz açık bir şekilde 3 adet nohutun ya da leblebinin üzerine okuduktan sonra şimdi de gerçek nohut büyüsünün son aşamasına geliyoruz, şöyle ki:

  • Şimdi 3 tane leblebiyi ya da nohutu sağ elinize alıp götürerek bir peçetenin içerisine yerleştirin, ardından da bu peçeteyi güzel bir şekilde kapatın ve nohutların ya da leblebilerin orada muhafaza olunacağından emin olarak bu peçeteyi sessiz bir yerde saklayın.

Şunu asla unutmayın ki o peçete ve içindeki nohut taneleri orada kaldığı sürece siz de yapmış olduğunuz büyünün etkisini gerçek hayatınızda görmeye devam edeceksiniz.

Peki Bu Uygulama Sanıldığı gibi Tehlikesiz mi?

Fakat gerçek nohut büyüsünü yapan insanların şu noktayı asla gözden kaçırmaması ve ihmal etmemesi gerekmektedir:

  • Bu uygulama birçok insanı amacına ulaştırmış olmasına rağmen neredeyse insanların yüzde doksanını da tarifi imkansız musibetler ve belalar ile kuşatmış, onlara adeta bela ve problem yağmuru yaşatmıştır.

Bu nedenle eğer gerçekten ihtiyacınız yoksa nohut büyüsünü yapmanızı asla tavsiye etmeyiz, çünkü Hüddam Apraziyal ve Garâminâr Efendiler, kendilerini görevlendiren insanlara hışım ve şiddet ile yaklaşıp onları musibet ve sıkıntılara uğratmaktadırlar.