İçeriğe geç
Anasayfa » Mum Büyüsü İnsanların Duygularına Yön Veriyor

Mum Büyüsü İnsanların Duygularına Yön Veriyor

Mum büyüsü insanların duygularına yön veren etkili bir uygulamadır

İnsanların duygularına tesir ederek onların farklı kararlar almasını sağlayan en etkili büyülerden biri de mum büyüsüdür. Bu büyünün etkisine kapılan insanlar kendi iradeleri ile hareket etmekten vazgeçer ve büyünün kendilerine emrettiği biçimde yaşamaya başlar. Mum büyüsü her şeyden önce kişinin kalbinden geçenlerin değişmesini sağlayarak onu sadık bir aşık haline getirir.

Diğer aşık etme büyülerinin aksine mum büyüsü sadece birkaç saat içinde uygulanabilen kolay bir büyüdür ve etkileri uzun süre devam eder. Bu özelliğinden ötürü en fazla tercih edilen aşık etme ve kendine bağlama büyülerinden biri olmuştur.

mum büyüsü

Mum büyüsü hem bekarlara hem de evlilere yönelik yapılabilir

Mum büyüsü yaygın olarak bekarların birbirine aşık ettirilmesi için uygulanmaktadır. Büyüye başvuran insanların büyük bir kısmının amacı sevdiği insan ile evlenmektir. Ancak unutulmamalıdır ki bu etkili büyü, evli insanların da eşleri dışındaki başka bir şahsa aşık ettirilmesi için uygulanabilmektedir.

Büyü evli insanlara yapıldığı zaman yuvaların yıkılmasına neden olur. Çünkü büyü o kadar güçlü biçimde etkilerini gösterir ki aşık ettirilen şahıs eşini gözden çıkarır ve yeni sevgilisine kavuşmak için her şeyi göze alır.

mum büyüsü

Mum büyüsü yaptıracak kişilerin dikkat etmesi gereken iki önemli husus

Kadim büyü kitaplarında mum büyüsü yaptıracak kişilerin şu iki önemli hususa dikkat etmeleri gerektiği belirtilmiştir:

  1. Büyünün bütün aşamaları mutlaka gece vakti yapılmalıdır. Gündüz büyü için gerekli olan malzemeler hazırlanabilir. Ancak büyünün yapılışı mutlaka gece vakti olmalıdır. Güneşin olduğu bir vakitte mum büyüsünün yapılması halinde büyünün tutmayacağını bilmek gerekir.
  2. Mum büyüsü yapılan gecenin bir önceki günü ile bir sonraki günü yeni bir insanla tanışmak doğru değildir. Zira büyü yaptıran kişinin yeni bir insanla tanışması büyünün kendiliğinden bozulmasına neden olur. 

mum büyüsü

Büyü uygulaması için mumların temin edilmesi

Mum büyüsü için 6 adet muma ihtiyaç vardır. Bu mumlardan 4 tanesi beyaz renkli, 2 tanesi ise kırmızı renkli olmalıdır.

Kırmızı renkli mumlar beyaz renkli mumlara göre daha kısa olmalıdır. Eğer alınan bütün mumların boyu aynı ise kırmızı mumlar alt taraftan bir miktar kesilerek daha kısa hale getirilebilir.

Eğer kırmızı renkli mum temin edilmekte zorluk yaşanırsa beyaz renkli mumlar kırmızıya boyanarak da büyü uygulamasına geçilebilir.

mum büyüsü

Mum büyüsü ve mumların yerleştirilme düzeni

4 adet beyaz mum insanların içinde bulunduğu kainattaki 4 temel yönü temsil etmektedir. Bu itibarla beyaz mumların her biri sırasıyla doğu-batı-kuzey-güney yönlerine bırakılır. Mumlar arasında en az üç adımlık boşluk olmalıdır.

2 adet kırmızı mum ise birbirine aşık getirilecek kadın ile erkeğin simgesidir. Bu mumlar beyaz renkli 4 mumun oluşturduğu karenin ortasına bırakılacaktır.

Büyünün “bülent” aşaması

Bülent kelimesi aslında “yüce, yüksek” gibi anlamlar taşır. Ancak mum büyüsündeki bülent aşaması mumların belli bir sıra ile yakılıp söndürülmesi anlamındadır.

Öncelikle yönleri gösteren 4 beyaz mum yerleştirme sırasına göre (doğu-batı-kuzey-güney) yakılır. Ardından önce kadını temsil eden mum sonrasında ise erkeği temsil eden mum yakılır.

Mum büyüsünde göreve çağrılan hüddamlar

Mumlar yanarken büyü yapan üstat ortadaki 2 kırmızı muma ağzını yaklaştırarak fısıltılı şekilde büyünün tutmasını sağlayacak olan hüddamların ismini söyler.

Büyünün etkili olmasını sağlayacak olan hüddamlar Çereçol ve Levzeçal adını taşır. Bu hüddamlardan Çereçol kadının duygularına hükmederken Levzeçal ise erkeğin hislerini değiştirir.

Söz konusu bu hüddamların her birinin ismi 21 defa tekrar edilir.

Mum büyüsü uygulamasının mühürlenmesi yani büyünün tutması

Hüddamların ismi 21 kez okunduktan sonra mumlar teker teker söndürülür. Söndürme işleminde de aynı sıra takip edilir. Yani önce sırasıyla doğu-batı-kuzey-güney mumları söndürülür. Daha sonra önce kadını temsil eden mum ardından erkeği karşılayan mum söndürülür.

Söndürülen bütün mumlar temiz bir kumaş parçasına sarılır ve iyice bağlanır. İnsanların göremeyeceği bir yere 6 adet mum gömülerek büyü mühürlenmiş olur. Sabah güneş doğduktan sonra büyünün mührü tesirini gösterir yani büyü tutmaya başlar.

mum büyüsü

Mum büyüsünün etkileri ne kadar sürer?

Mum büyüsü yapıldığı ilk günden itibaren etkilerini gösterir. Ancak büyünün üzerinden bir hafta geçtikten sonra en yüksek seviyede tesir ettiğini ifade etmek gerekir. Büyünün yapılışının üzerinden sadece bir hafta geçmesine rağmen insanların hisleri tamamen değişir. Kişi kendisini samimi bir aşık olarak görür ve bu duygularını kendisine açıkça itiraf eder.

Büyünün tesir süresi 21 aydır. Bu süre yaşanan aşkı kalıcı hale getirmek için yeterli kabul edilmektedir. Pek çok insan bu süre dolmadan sevgilisiyle evlenmekte ve aradaki ilişkiye resmiyet kazandırmaktadır. Ayrıca 21 aylık süre kadın ile erkeğin birbirine alışıp gerçekten de aşık olmalarını sağlayacak kadar uzundur.

Mum büyüsünü bozdurmak için neler yapılabilir?

Bu etkili büyü bazen evli şahıslara yönelik yapılmakta ve telafisi mümkün olmayan sıkıntıların yaşanmasına neden olmaktadır. Böylesi durumlarda vakit kaybetmeden büyünün bozdurulması büyük önem taşımaktadır.

Mum büyüsünü bozdurmak için pek çok farklı yöntem vardır. Ancak bu yöntemler içinde en etkili ve en güvenilir olanı büyü bozma duaları okumaktır. Allah’ın güzel isimleri olan esmalara ve Kur’an surelerine dayanan büyü bozma dualarının okunması ile inşallah her türlü büyü uygulaması hükümsüz bırakılabilmektedir.