İçeriğe geç
Anasayfa » Kavuşma Duası Oku Gözün Yollarda Kalmasın

Kavuşma Duası Oku Gözün Yollarda Kalmasın

İnsanların kavuşma duası yaparak amaçlarına ulaşmalarının imkansız olduğunu düşündüğüm zamanlar yaşadım, ne var ki bu zamanların geride kaldığını ve kavuşma duasının enerjisi ile hakikaten birçok muradıma ve isteğime kavuşabileceğimi anlamış ve bu bağlamda aydınlanmış bulunmaktayım.

  • Evet ben de zamanında kavuşma duasının etkisiz olduğunu düşünenlerdenim, fakat şimdi bizzat kavuşma duasını deneyip kendi hayatımda bu niyazın etkisini ve gücünü gözlemlediğim için bu kısır döngüden ve yanlış algıdan kurtulmuş bulunmaktayım.

Size bu yazımda kavuşma duasını nasıl yapacağınızı ve en doğru uygulamayı nasıl gerçekleştireceğinizi anlatmak istiyorum, çünkü ben de zamanında sizin gibi kavuşmak istediğim bir insanın arzusuyla ve isteği ile yanıp tutuşmaktaydım. Şimdi lütfen anlatacaklarımı dikkatli bir şekilde dinleyip bu uygulamayı da düzgün bir şekilde tatbik edin.

Kavuşma Duasını Nasıl Buldum?

Zamanında ben de çok fazla yanlış yaptım ve kavuşma duasının fazileti içerisinde yaşamak varken, yanlış adımlar atarak kendimi kandırdım; fakat sonrasında rüyama giren yaşlı bir zatın bana kavuşma duasını öğretmesi sayesinde hayatımın adeta aydınlandığına, karanlıkların birer birer dağıldığına ve bütün güzelliklerin beni sarıp sarmaladığına şahit olarak Allah’a şükranlarımı ve teşekkürlerimi arz edebilecek bir mahiyete büründüm.

Rüyamdaki yaşlı zatın bana aktardığı kavuşma duasını sizinle aynen paylaşıyorum:

  • Evvela kavuşmak istediğiniz kişinin hayalini canlı bir şekilde zihninizde kurmaya ve tahayyül etmeye çalışmalısınız, çünkü kavuşma duası ancak ve ancak karşı tarafın hayalini canlı bir şekilde zihninize nakşedebildiğinizde gerçekleşebilir.

Bu nedenle kavuşmak istediğiniz kişinin hayalini ve canlı suretini gözünüzün önünde ve zihninizin hayalhanesinde canlı bir şekilde resmedip şu işlemleri gerçekleştirin:

kavuşma duası

Yanınıza bir bardak ılık süt alarak sessiz bir yere geçin ve insanların duyamayacağı, göremeyeceği ve farkına varamayacağı bu yerde Alemlerin Rabb’i olan Allah ile baş başa kaldığınızı hayal ederek bu bir bardak sütü 2 dizinizin arasına yerleştirip üzerine 3 defa İhlas Suresini ve ardından da 3 defa Fatiha Suresini okuyun.

  • Sonrasında ılık sütü sağ elinize alarak 3 yudumda içip bitirin ve bunları yaparken ılık sütün içerisinde Allah’ın merhametinin ve şefkatinin içinize doğru aktığını ve bu sayede kavuşma duasının size daima destekçi olacağını hayal etmeye çalışın.

Tüm bunları yaparken Fatiha Suresinin ve İhlas Suresinin sıcaklığının ve şefkatinin de içinize aktığını hayal edin ve bu esnada aynı zamanda kavuşma duası yaptığınız kişinin hayalini de göz önünde canlandırmaya çalışın.

Bu işlemler bittikten sonra sağ elinizdeki süt bardağını yine 2 dizinizin arasına yerleştirin ve üzerine şunları okuyun:

Kavuşma Duasının Esrarlı Sözcükleri

  • “İlahi niyetim halis bir şekilde senin merhamet okyanusuna dalmak ve senin faziletinden en güzel şekilde istifade etmektir, beni faziletine ulaştırarak bahtiyarlık içerisinde yaşat, bana kavuşma duasının hakikatini göstererek sıkıntılarımdan ve streslerimden beni azad eyle, beni yarı yolda kalma bahutsızlığından uzak tut ve bana kavuşma duası yaptığım kişinin sevgisini, muhabbetini, sevdasını ve aşkını en güzel şekilde nasip eyle. Beni önüne engeller konulmuş insanların bahtsızlığı içinde yaşatmak yerine, daima Allah’ın merhameti ile sevinen ve bahtiyar olan kişilerin sevincine ve huzuruna ulaştır. Bana Hazreti Peygamberin uhulet ve suhulet içerisinde yaşadığı sürece benzer bir süreç yaşat ve beni duaların kabulü ile sevinç içerisinde kalan kullarının kervanına ilhak eyle, amin.”

Bu ifadeleri okuyup bitirdikten sonra boş süt bardağını götürüp yıkayarak yerine yerleştirin ve kavuşma duasının size etki etmesini bekleyin, birçok İslam alimine göre kavuşma duası bu uygulamalar düzgün bir şekilde yapıldıktan ortalama birkaç hafta sonra etki etmeye başlayacak ve sizi de amacınıza ulaştıracaktır inşallah.

Fakat şunu da hatırlatmakta fayda görüyoruz ki kavuşma duası gibi dualar kişinin ancak ve ancak tam bir teslimiyet duygusu içerisinde bulunduğu durumlarda etkisini gösterir ve kişi Allah’a kalbini tam manası ile açıp O’nun yaratıcılığını ve birliğini tam anlamıyla idrak ettiğinde güzellikler ile sonuçlanır.