İçeriğe geç
Anasayfa » Kaşık Büyüsü İnsanlara Dert ve Keder Verir

Kaşık Büyüsü İnsanlara Dert ve Keder Verir

Kaşık büyüsü, yeri geldiğinde insanın selamet içerisinde aşkını elde edip rahat bir dünyada huzurlu bir yaşam sürmesini sağlayabilir, yeri geldiğinde de kişinin sevdiği insandan zoraki bir surette koparılıp aşk çığlıkları ve keder naraları atmasına sebebiyet verebilir.

Bu anlamda bir bıçak sırtı şeklinde düşünülebilecek kaşık büyüsü, hassasiyetle yapılması ve kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir tılsımdır. Eğer bir kişiyi başka bir kişiden ayırmak ya da herhangi bir insanın kalbinin aşk ile kavrulmasını sağlamak gibi bir düşünceye sahipseniz ve bunu da takıntılı bir surette ısrarla istiyorsanız, kaşık büyüsü uygulamasını yapabilirsiniz.

Kaşık Büyüsünün Tılsımlı Sözleri ile Başlıyoruz İşte

Evvela kaşık büyüsünün tılsımlı sözleri ile başlıyoruz:

“Bu kaşık büyüsünün etkisi ezelidir, tılsımlar içersinde bu sihir en güzelidir. Kayıp bir iksir gibi, gizemli bir bağ gibi, kopmayan bir urgan gibi, manend-i ahen, sercan-ı sermedi, kalan tüm esrar, ortaya serildi, etrafa serpildi. Kalanların ahı tuttu, gidenlerin çilesinden, elde mevcut bir sır kaldı. Yakamoz vakti gelecek, mehtap ortaya çıkacak, işte o dem tüm saklanan, aşikâre de olacak.”

kaşık büyüsü

Kaşık Büyüsü ile Ayırma Uygulaması

Bu sözler, kaşık büyüsünün temel ve tılsımlı sözleridir, bu nedenle bir kişi ister bir insanı başkasından ayırmak için kaşık büyüsü yapsın, isterse de birini başka bir kişiye bağlamak amacına yönelik bir uygulama gerçekleştirsin, her halükarda kaşık büyüsünün yukarıya alınan sözlerini okumak zorundadır.

Ne var ki bu sözlerin kaşığa hitaben okunurken belli bir sıra ve mazbut (kayıt altına alınmış, belirli) bazı şartlar dahilinde telaffuzu şart olduğu için, yazının bundan sonraki kısımlarında da bunun üzerinde duracağız zaten. Yani olay kaşık büyüsünün tılsımlı sözlerini okumak ile bitmiyor, daha doğrusu bu ilk aşamada bu sözleri dile getirmek sadece kaşık büyüsünün girizgahı denilen başlangıcı mahiyetindedir, detaylar ile devam ediyoruz.

Kaşık büyüsünü bir insanın sevgisini ortadan kaldırmak, ona tam bir ayrılık iksiri içirmek, onun kalbindeki pozitif duyguları büsbütün ortadan kaldırmak ve zevale uğratmak için yapacaksanız (yani bu büyüsü ayırma büyüsü olarak kullanacaksanız) bu aşamadan yanınıza 3 adet tahta kaşık almalı, bu kaşıklar ile sarımsak uygulamasını gerçekleştirerek büyüyü uygulamaya başlamalısınız.

Şunu ısrarla söylemek zorundayız ki kaşık büyüsünü ayırma büyüsü olarak kullanan kişilerin bu konuda başarısız olmalarının yegâne sebebi, 3 adet kaşığı ihmal etmeleri ve sarımsağın uygun bir şekilde kaşıklara sürülmemesi gerçeğidir. Yani 3 adet tahta kaşığı temin edip kaşık büyüsünün tılsımlı sözcüklerini de uygun bir şekilde okursanız ve bu esnada da sarımsağı düzgün bir şekilde kaşıklara sürmeyi becerebilirseniz, zaten amacınızın gerçekleştiğini göreceksiniz.

Bu anlamda sakin bir yerde başka şahısların denetimi ve kontrolü olmadan (yani yaptıklarınıza başkaları tanık olmayacak şekilde) 3 adet kaşık alıp bir diş de sarımsak temin edin. Bu 1 diş sarımsağı 3 adet kaşığın içine sürün, yani kaşığın yemek doldurulan kısmına komple sarımsak sürün ve bu uygulamayı yaparken tamamen niyetinizi düşünerek neden kaşık büyüsü yaptığınızı hayal edin. Sarımsağın kaşıklara sirayet etmesi ile ayırma büyüsünün de etki göstereceğini bilerek hareket edin.

Bunu yapıp bitirdikten sonra (yani elinizdeki 1 diş sarımsağı 3 adet kaşığın yemek yenilen kısmına iyice yedirdikten sonra) kaşık büyüsünün yukarıdaki tılsımlı sözlerini 7 defa üst üste okuyun. Her okuma sonrasında ise bu 3 adet kaşığın saplarını birbirine değdirin.

Burada dikkat edilecek nokta sarımsağın bu 3 adet kaşığın sadece yemek konulan kısımlarına sürülmesi ve tılsımlı sözcüklerin okunması sonucunda kaşıkların sap kısımlarının birbirine değdirilmesi noktasıdır. Eğer bu iki inceliği şaşırmadan ve doğru bir şekilde uygulayabilirseniz, ayırma büyüsü olarak yaptığınız kaşık büyüsü de şartlarına uygun bir biçimde etkisini gösterecektir. Aşağıda kaşık büyüsünün tutması halinde hangi tür belirtilerin ortaya çıkacağından tutun da sizde ve karşı tarafta görülecek bütün işaretleri zaten okuyacaksınız, şimdi detaylarla devam edelim.

Sarımsağı kaşıklara sürdükten ve tılsımlı sözcükleri okuyarak bu işlemi 7 defa tekrar ettikten sonra, bu üç kaşığın sapını birbirine bir iple bağlayarak uygulamayı bitirmeli ve bu üç kaşığı insanların erişemeyeceği bir noktada tutmalısınız. Bu kaşıklar orada kaldığı sürece, büyünün tılsımı da ortaya çıkıp enerji dalgalanması yaratacak, yani ayrılacak insanların ruhlarına ve bedenlerine ulaşarak onlarda gerekli tesiri meydana getirecek ve bir enerji frekansı oluşup muhataplarını etkisi altına alacaktır.

Kaşık Büyüsü ile Birleştirme Uygulaması

Şimdi de kaşık büyüsünü birleştirme tılsımı olarak yapmak isteyen kişilerin aradığı uygulamanın tarifi ile devam edeceğiz. Burada da kaşık büyüsünde bir insanın kalbi ile başka bir kişinin kalbinde muhabbet hasıl etmek, onları sevgi bağ ile birbirlerine bağlamak gibi bir niyet esas alınır ve bu yapılırken de yine 3 adet kaşık kullanılır. Ama bu kez sarımsak yerine maydanoz suyu istimal edilir yani kullanılır.

Burada 3 adet kaşığı alıp yine sakin bir yerde yani başka kişilerden gizli saklı olacak tenha bir köşede, bu 3 adet kaşığın yemek konulan kısmına, daha önce hazırlamış olduğunuz maydanoz suyunu sürmeniz gerekir. Bu sürme işlemini ise sadece baş parmağınızı kullanarak yapmalısınız. Bu 3 kaşığa, sağ elinizin baş parmağını kullanarak güzelce maydanoz suyunu yedirin ve kaşığın yemek konulan kısımlarında belli bir yeşilliğin oluştuğunu gördükten sonra kaşık büyüsünün tılsımlı sözlerini 5 defa üst üste okuyun. Burada kördüğümün meydana gelmesi bu cümlelerin toplamda 5 defa okunmasına bağlıdır, bunun yapılmaması (yani sözlerin 5 kez okunmaması) tılsımın bütün etkisinin yitip gitmesine sebebiyet verecektir.

Yine uygulama içerisinde niyetinizi düşünüp kaşık büyüsünü kime karşı yaptığınızı yani muhatabının kim olduğunu düzgün bir şekilde kafanızda netleştirerek hangi insanın ruhuna etki etmek ve hangi kişinin duygularına kement atmak istediğinizi tefekkür etmelisiniz.

Uygulama bitince de bu üç kaşığı yine saplarından birbirine bağlayarak insanların ulaşamayacağı bir yerde saklamak gerekir.

kaşık büyüsü

Kaşık Büyüsünün Ortak Uygulaması, Hem Ayırma Hem de Birleştirme Yöntemi

Şunu da belirtmekte fayda var ki kaşık büyüsü yukarıdaki anlatımlar doğrultusunda sadece sarımsak ile ya da sadece maydanoz suyu ile yapılan bir tılsım değildir. Bunun haricinde karabiber ile kaşığın birlikteliğini ve enerjisini esas alıp hem ayırma hem de kavuşturma ve birleştirme uygulamasını bir araya getiren farklı bir yöntem de bulunmaktadır. Yani kaşık büyüsü yapacak olanlar yukarıdaki yöntemler dışında karabiber ile gerçekleştirilen şu uygulamayı da denemekte özgürdür:

Bunun için 1 adet kaşık alıp yanı sıra 21 tane karabiber almanız, bu 21 adet karabiberden 14 tanesini sağ elinizle, 7 tanesini ise sol elinizle tutarak gecenin bir vaktinde karanlık bir odaya geçip bir mum yakarak loş bir ışıkta bu 24 adet karabiberden sağ elinizdeki 14 tanesini kaşığın içerisine dökmeniz, sol elinizdeki 7 tane karabiberi ise teker teker yanan mumun üzerinde yakmanız gerekmektedir.

Yani kaşık büyüsünün hem ayırma hem de birleştirme amacı ile tatbik edilebilecek bu uygulamasını yaparken 14 tane karabiber tanesini kaşığın içerisine atmanız, geriye kalan 7 tanesini ise birer birer yanan mumda yakmanız gerekir.

Bu işlem sonrasında yukarıdaki tılsımlı sözleri yani yazının baş taraflarında ifade ettiğimiz tabirleri 3 defa okuyup niyetinizi de açığa vurmalısınız. Niyet açığa vurma ifadeleri ise şöyledir:

“Ey hüddamların piri, falan kişiden doğma, filan kişinin kalbini, falan kişiden doğma filan kişiden ayır.”

Bu ifadeler kaşık büyüsünü ayırma niyetiyle yapanlar tarafından okunur, eğer büyüyü soğukluk ve ayırma büyüsü yerine, vuslat, kavuşturma ve birleştirme büyüsü olarak yapacaksanız, bu durumda da uygulama sonunda şu sözleri söylemelisiniz:

“Hüddamların içinde övgü ve cesareti hak eden yegane kudretli, sensin. Öyle ise falan kişiden doğuma filan kişinin yüreğine falan kişiden doğma filan kişinin aşkını sal ve orada kal.”

Bu ifadelerde falan ve filan kısımlarını telaffuz ederken birbirinden ayırmak istediğiniz kişilerin annelerinin ve kendilerinin isimlerini ya da birbirine bağlamak istediğiniz insanların annelerinin ve kendilerinin isimlerini kullanmalısınız. Örneğin Büşra’dan doğma Ahmed’in kalbini Aysun’dan doğuma Handan’a gibi…

Sözler bitirildikten sonra, karabiber büyüsünün bu ayırmaya ve birleştirmeye aynı anda hizmet etme gücünü taşıyan tılsımı ve uygulaması aktif bir şekilde hayatınızda rol oynamaya başlayacak. Hele ki kaşığın içerisindeki 14 adet karabiberi sağ elinizin işaret parmağı ile iyice ezip kaşığa yedirdikten sonra, enerji patlaması meydana gelecek ve kaşık büyüsü de komple hayatınızın içine akacaktır.

Buraya kadar okuduysanız, insanların hayatının gidişatını kökünden değiştirebilecek böyle bir büyü ile alakalı aşağıdaki noktaları da hiçbir şekilde göz ardı etmeden ve ihmalkarlık göstermeden okumalısınız, zira yapılabilecek yanlış bir işlem ve tatbik edilecek hatalı bir eylem, eskilerin ifadesiyle “oluk oluk hayatınızı hercümerç etmesine” sebebiyet verebilir.

kaşık büyüsü

Kaşık Büyüsünde Kaşığa Ne Yazılır?

Medyumların birçoğu kaşık büyüsü yapılırken kaşığın içerisine bazı harfler yazılması gerektiğini iddia eder, sakın ola ki böyle bir iğfale ve kandırmaya aldanmayın. Çünkü kaşığın içerisine yazılan harfler, büyünün hüddamlarını harekete geçirip hayatınızda zulüm ve azap fırtınalarının esmesine sebep olur. Bu nedenle kaşık büyüsünü yaparken kaşığın içerisine hiçbir şey yazılmamalı ve bunu söyleyenlere de aldanmamalı.

Kaşık Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Şimdi belki de kaşık büyüsü uygulamasında en can alıcı hususlardan birine geldik, çünkü büyü nasıl anlaşılır ve büyünün tuttuğunu nasıl anlarız sorularının yanıtı çok önemlidir. Öyle ki bu yanıtları anlamadan ve hayatınızda birebir görmeden, hiçbir sonucun doğruluğuna kani olamazsınız, yani kanaat getiremezsiniz.

Kaşık büyüsü ister ayırma ister birleştirme uygulaması olarak yapılsın, her halükarda yapan kişide de yapılan kişide de çok derin ve sarsıcı işaretler, belirtiler ve karineler ortaya çıkar. Bu derin ve sarsıcı işaretler, belirtiler ve karineler maddeler halinde şöyle sunulabilir:

√ Evvela yapan kişi üst üste 7 gün boyunca karışık rüyalar görür ve bunları hiçbir şekilde anlamlandıramaz.

√ Yine yapan kişi gün içerisinde de 7 gün boyunca insanların garip tavırları ile karşılaşır. Daha önce maruz kalmadığı tutumlar ve davranışlar ile yüzleşir.

√ Yapan kişide ortaya çıkan belirtilerden biri de evcil hayvanların kendisine karşı saldırgan bir tutum sergilemesi ve özellikle de karınca gibi çalışkan hayvanların bu kişiden uzaklaşmaya çalışması biçiminde ortaya çıkar.

Bu belirtilerin herhangi birini kendi hayatınızda görmeniz, kaşık büyüsünün tuttuğunun işareti olacaktır.

Karşı tarafta ise şu işaretlerin ortaya çıkıp çıkmadığını kontrol etmek gerekir:

√ Büyü yapılan kişi ya da kişilerde özellikle bir melankoli hali başlar, o kişinin ruhuna çöreklenen bir hüzün ve içini kemiren bir kaygı meydana gelerek bu kişilerin hayattan uzaklaştığı ve hayal aleminde yaşadığı realitesi oluşur.

√ Yine büyü yapılan kişide anlamsız bir ölme isteği ve intihara kalkışma arzusu baş gösterir. Bütün bu belirtiler ve işaretler tabii ki kaşık büyüsünün etik olmadığını ve ahlaki değerlere aykırı olduğunu açık bir şekilde bize göstermektedir. Fakat bu büyüye mecbur kalan insanların böyle bir kaygı gütmedikleri de bilinen bir gerçektir. Eğer böyle bir kaygıya sahipseniz, kaşık büyüsünü asla yapmamalı, bu tür girişimlerden kendinizi uzak tutmalısınız. Bunun yerine En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gibi kitaplara ve dualara yönelebilirsiniz.