İçeriğe geç

Erkeği Kendine Bağlamak Bu Taktiklerle Çok Kolay

erkeği kendine bağlamak

Erkeği aşık etmek kolay fakat kendine bağlamak zor!

Erkekler güzel kadınların albenisinden hemen etkilenir ve tutkularının etkisi ile harekete geçer. Yaşadığı heyecan yüzünden erkekler ilişkilerin ilk günlerinde kendisini aşık zanneder. Ancak birkaç gün geçince “büyü bozulur” ve erkek aşık olmadığını anlayarak kaçmak için tasarılar yapmaya başlar.

Peki ne yapmalı? Erkeği kendine bağlamak ve kalıcı aşklar yaşamak için hangi taktiklere başvurmalı?

Yanıtları sizler için araştırdık ve erkeği kendine bağlamanın yolları üzerine 5 harika taktik hakkında önemli bilgilere ulaştık. Umarız aktaracağımız detaylar unutulmaz ve uzun süreli aşklar yaşamanıza yardımcı olur.

İşte erkeği kendine bağlamanın en etkili yolları

erkeği kendine bağlamak

Erkeği kendine bağlamak isteyen kadın gizemli olmayı bilmelidir

Erkekleri bir kadına bağlayan en önemli tutkulardan biri de “kadının gizemlerini çözmek ve onu tüm yönleriyle keşfetmek”tir. Bir kadın ne kadar zor keşfedilirse yani ne kadar gizemli olursa erkeği kendisine bağlanması da o kadar kolay olur.

Bir erkeğin dikkatini her zaman üzerinize çekmek istiyorsanız hakkınızda her şeyi onunla paylaşmayın. Geçmişinize dair detaylı bilgiler vermeyin. Bazı hobileriniz hakkında erken açıklamalar yapmayın. Sabırlı davranın ve kendi hazinelerinizi hemen tüketmeyin.

Gizemli bir kadın olmayı ciddi bir aşka adım attıktan sonra hatta evlendiğinizde dahi terk etmemelisiniz. Unutmayın ki bir erkeği kadına bağlayan şey biraz da “kadın hakkında eksik bilgiye sahip olması”dır.

Sosyal ortam içinde nasıl davranacağınızı bilmelisiniz

Erkekler duygu dünyalarında size karşı ne kadar özel duygular hissederlerse etsinler “onların hakkınızda asıl hüküm verecekleri nokta sosyal ortamlar”dır.

Aile içinde, arkadaş grubunda veya kalabalık insan topluluğu içinde nasıl davrandığınız erkek için çok büyük önem taşır. Eğer başka insanların yanındayken erkeğin sizinle gurur duymasını sağlarsanız erkek bütün benliğiyle size bağlanacaktır.

Sosyal ortamlarda sizi öne çıkaracak davranış tarzı ise “hem samimi hem de ciddi olmayı becerebilmek”tır. Yani insanlarla iletişime açık olmalı ancak gruba yeni dahil olan bir insanın mesafeli duruşunu da yansıtmalısınız.

Sosyal ortamda güzel bir izlenim bırakmanız ve insanların hakkınızda erkeğe güzel şeyler söylemesi erkeğin size olan bakışını tamamen değiştirecektir. Erkekler her ne kadar iradeli bireyler olarak gözükseler de onların karar verme süreçlerinde sosyal çevrelerinin çok etkili olduğunu bilmek gerekir.

Erkek rol yapan bir kadına uzun süre bağlı kalamaz

Bir kadının en önemli süsü doğal davranışlarıdır. Doğal davranmak erkeklerin ruhuna temas eden sihirli bir iksir gibidir. Çok güzel olmayan bazı kadınların erkekleri kısa sürede etkilemesinin en önemli nedeni doğal davranmalarıdır. Erkekler doğal davranan kadınları çocukluklarında özel bir yer tutan kadınlara daha doğrusu annelerine benzetir.

Erkekleri etkileme sürecinde kadınların bazen farklı davranışlar sergileyerek erkeği aşık ettirmeye çalışması kadar doğal bir şey yoktur. Zaten flört döneminin anlamı da budur. Kadın ve erkek bu dönemde kendisini mümkün olduğu kadar çekici göstererek karşı tarafı ikna etmeye çalışır. Ancak flört döneminin etkisine aldanıp kendi kişiliği dışında bambaşka bir kimlik ile erkeğin karşısına çıkmak doğru değildir. Çünkü erkek kadının gerçek kişiliği ile karşılaştığında büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilir.

Doğal halinizin uzun vadede erkeğin nazarında daha saygın bir konum elde etmenize yarayacağını unutmayın. Doğal davranarak bir aşka adım atmak ilk başlarda zor gibi gözükse de zaman geçtikçe çok daha mutlu sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

erkeği kendine bağlamak

Erkeklerin gözü de ve burnu da tatmin olmalı

Erkekler birlikte olacakları kadının güzel ve bakımlı olmasını ister. Konuşmalarında “dış güzellikten ziyade ruh güzelliğine önem verdiklerini” söyleseler de bu doğru değildir. Erkeklerin etkilenmelerinin sağlayan en önemli unsur hiç şüphesiz kadının güzelliğidir.

Sevdiğiniz erkeğin size bağlanmasını istiyorsanız her zaman bakımlı ve şık olmalısınız. Üstelik bunu sadece erkekle görüşeceğiniz zaman önemsememeli ve güzelliği bir yaşam tarzı haline getirmelisiniz.

Erkeklerin kadının güzelliği söz konusu olduğunda güzel kokuları da bir güzellik unsuru olarak kabul ettiğini bilmek gerekir. Erkeklerin koku alma duyusunun kadınların tahmin ettiğinden çok daha güçlü olduğunu ve erkeklerin kadının güzel kokmasına çok önem verdiğini bilmeniz gerekir. Yani erkeği kendinize bağlamak istiyorsanız hem gözüne hem de burnuna hitap etmelisiniz. Gözleri ve burnu ile sizden etkilenen bir erkeğin sizin dışınızda başka bir kişiyi düşünmesine hiçbir şekilde imkân yoktur.

Erkek hakkında detaylı bilgi sahibi olmalısınız

Kadınların aşk yaşamı söz konusu olduğunda yaşanan bütün süreci “kısmet, şans, nasip” gibi kelimelerle tarif etmesi doğru değildir. Elbette ki aşk yaşamının kısmetle daha doğrusu kaderle ilişkisi vardır. Ancak unutulmamalıdır ki güzel bir aşk yaşamanın en önemli ön koşulu “aşk konusunda yeterli bilgiye sahip olmak”tır.

Erkeği derinden etkileyip kendisine bağlamak isteyen bir kadın onun hakkında detaylı araştırma yapmalıdır. Erkeğin hoşlandığı şeyler, korktuğu durumlar, zevk anlayışı ve kültürel yapısı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak gerekir.

Erkekleri daha detaylı tanımak ve onları aşık ettirmenin en etkili yollarını öğrenmek istiyorsanız bu konuda kendinizi yetiştirmelisiniz. Unutmayın ki aşk yaşamı da bilgi sahibi olmayı şart koşar ve bu konuda bilgili olan kadınlar çok daha başarılı olur.