İçeriğe geç
Anasayfa » En Etkili Aşk Duaları Kitabı Resmi İndirme Sayfası

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Resmi İndirme Sayfası

En Etkili Aşk Duaları Kitabı

Aşk büyülerinin günah dolu atmosferinden kurtulup aşk dualarının huzur dolu ortamına girmeye ne dersin? Ahiretteki sonsuz hayatına zarar vermeden bu dünyada da mutlu olmanın bir yolu olmalı, değil mi? Öyleyse bu sayfayı dikkatlice okuduğunda muradına kavuşmanın onlarca yolunu öğreneceksin. Tek yapman gereken şey, her satırı sonuna kadar dikkatlice okumak:

Büyü yaptırarak sonsuz hayatını ziyan etmeden kutsal dualarla amacına ulaşmanın bir yolu olmalı.

İşte o sihirli yolu öğreneceksin şimdi:

Artık kendini mutlu ve huzurlu hissedebilirsin; çünkü bu sayfayı sonuna kadar okuduğunda ve sana vereceğim muhteşem sırrı öğrendiğinde gerçekten de mutlu ve huzurlu olacaksın.

İlk olarak seni tebrik etmek isterim. Gerçekten ve bütün içtenliğimle tebrik ederim seni. Neden mi?

Çünkü birazdan öğreneceğin ve bundan sonraki aşk hayatını tamamen ve derinden etkileyecek olan bu sır, her kula nasip olmuyor maalesef.

 • Bu sırrın ne olduğunu merak ediyorsun değil mi? Endişelenme artık! Artık bütün merakını ve tüm endişelerini geride bırakabilir, yepyeni bir aşk hayatına yelken açmanın keyfini sürebilirsin.
 • Çünkü arkanda seni hayatın boyunca destekleyecek ve asla yarı yolda bırakmayacak bir sır var.

Bu sır, En Etkili Aşk Duaları’nın sırlı ve gizemli gücü! Peki, bu aşk duaları neden bu kadar güçlü ve etkili?

 • Aşk duaları, evrenin hamurunun yoğurulduğu güçle evrenin kendisi için yaratıldığı insanı bir noktada birleştiriyor da ondan. Yani insanı, kainatı “Ol” emriyle yaratan ve hiçbir şey kendisine ağır gelmeyen “Sonsuz Kudret”e bağlıyor.
 • Peki, yetersizliklerle ve çaresizliklerle dolu olan insanın kendisini “Sonsuz Kudret”e bağlayan bir yol bulması ne anlama gelir?
 • Bir insanın böyle bir yol bulması, dünyanın en mutlu insanı olması anlamına gelir. Zira bu kişi, bütün hazinelerin anahtarını elinde bulunduran ve istediği zaman istediği her dileğe ulaşabileceğini bilen seçilmiş biri haline gelir.

eead-kitap - Kopya

 

 • Düşün: Elinde sihirli bir değnek var ve bu sihirli değnekle “aşk hayatında” değiştirmek istediğin her şeye dokunabilir, her sıkıntının ve problemin üstesinden gelebilirsin. Yeter ki içtenlikle iste.

Evet, yanlış okumadın: Tek şart içtenlikle ve içli bir şekilde istemek.

Böyle bir sihirli değneğe kim hayır, diyebilir ki?

 • Aslında o sihirli değnek, hepimizin hayatında ve hatta elimizin altında. Fakat insan, genelde gözünün önündeki ve elinin altındaki imkanları ıskalayıp uzaklara bakma ihtiyacı hisseder.
 • Bu sebepledir ki birçok insan haram olduğunu bile bile “aşk büyüsü” yapmak veya yaptırmak için çırpınıp duru. Hatta bu uğurda bir yığın para harcar!
 • Ne kadar garip bir durum değil mi? Bir insanın kalbinden geçen yakıcı duyguları gerçekleştirmek için kalbin sahibi ve yaratıcısı olan Allah’a el açmak yerine, Allah’ın haram kıldığı büyü yoluna başvurması ne garip ve acı bir durum!
 • Oysa buna hiç ama hiç gerek yok! Çünkü kalbi yaratan Allah olduğu gibi kalpteki bütün duyguları da yaratan Allah’tır. Bunu bütün derinliği ile kavramış olan Hazret-i Muhammed (sav), kalbinden geçen her arzu için ellerini Allah’a açar ve şunu söylerdi:

“Allah’ım, sen kalpleri evirip çevirensin. Benim kalbimi, dinin üzere sabit kıl.”

 • Günün birinde Hazret-i Muhammed’e bir Yahudi kadın tarafından büyü yapılmıştı. O, Allah’a yalvararak bu büyüden kurtulmak için içtenlikle dua etmişti. Duası biter bitmez, üzerindeki çirkin büyünün kara etkisinden kurtulmuş, kalbi yeniden ferahlamıştı. Ardından da şöyle buyurmuştu: “En etkili büyü bile en güçsüz duayla baş edemez; çünkü büyü şeytani, dua ise Rahmani’dir.”
 • Zaten Allah, Yüce Kitabı’nda: “Duanız olmasaydı ne öneminiz vardı?” demiyor mu? Yine Rabb’imiz: “Ben dua edenin duasına cevap veririm.” demiyor mu?
 • Dostum, bu her şeyden değerli bilgiler sayesinde artık büyü gibi çirkin ve haram olan bir yola tevessül etmek yerine aşk dualarının muazzam gücüne bel bağlamanın zamanı geldi.

Artık elinin altındaki sonsuz gücün farkına varmalı, akıbeti cehennem olacak yollara kaymaktan vazgeçmelisin.

 • Şunu bilmelisin ki Allah, büyü yapana da büyü yaptırana da defalarca lanet etmiştir. Böyle lanetli bir yola çıkmak akıl karı mıdır? Üstelik çok daha temiz ve çok daha etkili bir yol karşında dururken?

 

 

Peki, En Etkili Aşk Duaları Kitabı neden bu kadar etkilidir?

Bu sorunun birçok cevabı var, bu cevaplardan birkaç tanesini şöyle sıralamak mümkün:

 • En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nın çok etkili olması, duaların enerji potansiyeli ile ilgilidir. Her Müslüman bilir ki dua, saf enerjiden ibarettir ve bu enerjinin Allah’ın katına çıkması için, oldukça güçlü olması şarttır. Bazı duaların gökyüzüne hiçbir şekilde yükselememesi, bazı duaların ise Arş-ı A’la’yı titretecek güçte olması bu yüzdendir.

İşte En Etkili Aşk Duaları, baştan sona muazzam bir enerji ile yüklüdür. Öyle ki En Etkili Aşk Duaları’nı içtenlikle yapan bir insan, çok kısa sürede aşk hayatında oldukça etkin bir rol üstlenir ve birçok kişi, bu durumun şokunu yaşar. Bir insanın sırtını Allah’a dayamasının gücünü ve güvenini, ancak bu güçlü enerjiyi kullananlar bilir.

 • En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nın çok etkili olmasının bir diğer sebebi de “duanın kabul şartları” hakkında hap bilgiler barındırmasıdır. Şunu iyi bilmek gerekir ki en güçlü enerji ile dolu olan bir dua bile, “duanın kabul şartları”ndan yoksunsa etkisiz kalacaktır.

Bu bağlamda her mümin, Allah ile irtibata geçmenin bazı şartları olduğunu bilir. Namaz kılmadan önce bedensel temizliği simgeleyen abdest gibi.

 • En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nın en önemli özelliklerinden biri de aşk dualarının “özel vakitleri”dir. Dualar için özel vakitlerin olduğunu herkes bilir; hele ki aşk duaları gibi çok etkili duaların çok hassas ve özel zaman dilimleri var. Bu zaman dilimlerini ıskalamak, duanın kabulüne engel olabilir.
 • Aşk duaları hakkında bilinmesi gereken belki de en önemli ayrıntı “kalp temizliği”dir; çünkü kalbi temizlemeden Allah’ın huzuruna çıkmak, kirli elle yemek yemeye benzer. İşte En Etkili Aşk Duaları Kitabı, aşk hayatına çeki düzen vermeye çalışan bir kişinin en kısa sürede hedefine ulaşması için “kalp temizliği” konusunu aydınlatıyor.
 • Bilirsin, Allah kendisinin hoşnut olacağı dualarla kulunu huzuruna kabul eder. Peki, Allah’ın hoşnut olacağı dualar nelerdir? Bütün detaylar En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nda.

 

Yapman gereken tek şey, En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nı satın almak olacak. Bu dualar yüzlerce kişinin hayatına renk kattı. Senin de hayatın değişecek.

 

eead-kitap - Kopya

 • Aklında şöyle bir sorunun dolaştığını tahmin edebiliyorum: “Bir insanın aşk hayatında bir sihirli değnekten çok daha işlevsel olan En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nda ne tür problemlerime çare bulabilirim?”

İşte, en etkili aşk duaları sayesinde kolaylıkla çözüme ulaşabileceğin konulardan birkaç tanesi:

 

 1. Eşinin/partnerinin sana tutkuyla bağlanmasını ve seni deliler gibi sevmesini mi istiyorsun?
 2. Eski sevgilinin rüyasına girmek ve onun duygu dünyasını idare etmek mi istiyorsun?
 3. Eski sevgilinin sana yeniden aşık olmasını ve döndükten sonra pişmanlığını dile getirip özür dilemesini mi istiyorsun?
 4. Eski sevgilini, yeni sevgilisinin elinden alıp tekrar kavuşmak mı istiyorsun?
 5. Herhangi bir insana sürekli bir biçimde şirin görünmek ve onu kendine hayran bırakmak mı istiyorsun?
 6. Kocanın sana sonsuz bir aşkla bağlanmasını mı istiyorsun?
 7. Kocanın gözlerine perde çekip sadece seni görmesini mi arzu ediyorsun?
 8. Eşinle aranızdaki muhabbetin inanılmaz düzeylere ulaşmasını mı istiyorsun?
 9. Sevmediğin ve hoşlanmadığın bir insanın senden uzak durmasını sağlamak mı istiyorsun?
 10. Seni sevmediğini söyleyen bir kişiyi kendine çılgınlar gibi aşık etmek mi istiyorsun?
 • Bu ve buna benzer onlarca durum için artık elinin altında muazzam bir kaynak olacak! Hem de hemen şimdi.
 • Artık medyumlara ve sahte hocalara bir yığın para harcamak zorunda değilsin! Artık, mutsuz olmaya mahkum değilsin; çünkü sen istediğin ve şartlarını yerine getirdiğin anda duların muazzm enerjisi sana hizmet etmeye başlayacak.
 • İşin en güzel yönü ise şu: Çevrendeki insanlar sende “şeytan tüyü” olduğunu zannetmeye başlayacak, sana şu soruları soracaklar:

“Sendeki bu müthiş değişimin sebebi ne? Bütün insanların senin etrafında toplanması çok garip! Bunu nasıl başarıyorsun? Bu kadar insanın seni bu kadar çok sevmesi ve sana içtenlikle bağlanmaları nasıl açıklanabilir? N’olur, bunun sırrını bizmle de paylaş.”

 • Artık, herhangi bir ilişkide ezik ve sinik olmak zorunda değilsin. Çünkü senin elinde, dağları yerinden oynatacak harikulade bir dua repertuarı var. Hani Hz. Muhammed (sav): “Siz duanın neler yapacağını bilseydiniz şaşırıp kalırdınız. Bir müminin içten duası, dağların bile yerinden oynamasına ve yürümesine vesile olabilir.” demişti ya.
 • Gerçketen de bu kitaptaki duaların ne kadar etkili olduğunu ve bu dualar sayesinde insanların kalbine hükmetme yeteneğine kavuşacağını bizzat deneyimleyip göreceksin. İstersen bu konudaki birkaç yoruma birlikte bakalım:

 

 • Benim adım Muhammed, sizden özür dileyerek yorumuma başlamak isterim. Neden mi? Siz bana asla büyüye başvurma dediğiniz halde ben salak gibi gidip büyü kitabı aldım. Sonra da hayatımdaki en karanlık günleri yaşadım. Tam 2 hafta boyunca kendime gelemedim. Sürekli bayıldım, ayıldığımda da sersem gibi dolaşıyordum. Meğerki büyülerin kara etkisine maruz kalmışım. Keşke sizi en başından dinleseydim de bu kötü olaylarla hiç karşılaşmasaydım. O süreçte sevdiğim kız da benden nefret etmeye başladı. Sonra beynimde bir şimşek çaktı ve yine sizin sitenize geldim. Çok şükür ki gelmişim. Sizi en başından dinleseydim bu kadar dolaşmak ve azap çekmek zorunda kalmayacaktım. Ama olsun geç olsa da aklım başıma geldi ve sevdiğim kız da bana tüm kabiyle aşık oldu. Artık duadan başka hiçbir kapıya gitmeyeceğim ve elimi sadece Allahıma açacağım. Bu değerli bilgiyi sizin sayenizde öğrendim hocam. En Etkili Aşk Duaları Kitabınız benim hayatıma ışık tuttu. Allah da sizin hayatınıza ışık tutsun inşallah. Amin. Bi hürmeti seyyidülmürselin.”

Muhammed KAYNARCA

 

 

 • “Merhaba İbrahim Bey, ben Suna. Bu yorumu içim titreyerek yapıyorum. Şu anda ne kadar mutlu olduğumu tahmin bile edemezsiniz. Çünkü beni terk edip giden eski sevgilim geri döndü. Geçen yıl onun geri gelmesi için ayrı ayrı tam 3 medyuma gittim ama sonuç her seferinde hüsran oldu. O medyumlara milyarlar harcadım. Tabi bir de işin içinde vicdan azabı var. Bildiğiniz gibi Rabbimiz büyü yapana da yaptırana da lanet yağdırmış. Ben de büyü yaptırmış olduğum için kendimi günahkar ve lanetli hissediyorum. Ama inşallah Allahım beni affeder. Gerçi o büyülü yollar geride kaldı. Çünkü En Etkili Aşk Duaları Kitabıyla karşılaştım. Tam bir hafta önce sizin kitabınızdaki aşk dualarıyla karşılaştım. O dualardan sadece bir tanesini bütün kalbimle uyguladım. İşte bugün, o duanın sonucunu aldım, eski sevgilim Ferhat döndü. Hayatımda hiç bu kadar mutlu olmamıştım. Hele ki bir senelik ayrılığın ardından! Allah sizden razı olsun. Bu etkili duaları bize sunduğunuz için size ne kadar teşekkür etsem azdır.

Not: Ben Fatiha Suresi’nin diğer dualarla 7 kez okunmasını bu kadar etkili olduğunu asla tahmin edemezdim. Rabbim size her iki cihanda da mutluluklar versin hocam. Allaha emanet olun.”

Suna KOTAN

 

 

 • “Bir senedir çektiğim işkencelerden beni kurtardığınız için size her namazda dua ediyorum. Cahilliğin ne kadar kötü olduğunu sizin kitabınızı okuyunca anladım ve şunu gördüm: İnananlar, duaların gücünü hiç bilmiyor. Ben iki adet aşk duası yapınca, bir senedir yakamı bırakmayan bütün işkencelerimden kurtuldum. Hangisinin kabul edildiğini bilmiyorum ama benim için artık önemi yok. Çünkü artık elimin altında Yüce Rabbime nasıl dua edeceğimi gösteren güzel bir kaynak var. Bir yıldır beni her seferinde reddeden erkeğin bir anda beni araması ve bir şeyler içme talebinde bulunması beni şoke etti. Yaptığım iki adet duanın bu kadar kısa sürede etkisini göstermesi inanılmazdı. Size ne kadar dua etsem azdır. Bütün iyi dileklerim sizinle.”

Meryem ÇELEBİ

 

Feragatname: Yukarıda gördüğünüz yorumlar kişiseldir ve bir otorite yorumu anlamını taşımamaktadır. Kitapta yer alan program ve uygulama sonuçları kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

 

 • Daha bunlar gibi yüzlerce olumlu yorum alarak bu kitabı hazırlamış olmanın mutluluğunu defalarca yaşadım şimdiye dek. Rabb’ime şükürler olsun ki bu sayede bir sürü insanın gönül yarasına merhem sürme imkanını elde ettim.
 • Unutma, dua muazzam bir güçtür; ama kullanmasını bilene. İşte bu kitap, en etkili aşk dualarını nasıl kullanacağını ve bu sayede aşk hayatını nasıl yoluna koyacağını anlatıyor.
 • Bundan böyle sadece çevrendeki insanların mutluluğunu seyrederek vakit geçirmek zorunda kalmayacaksın. Artık onların seni seyretmesine fırsat tanıyacaksın. Çünkü aşk dualarının inanılmaz gücünü arkana alacak, çevrende göz kamaştırıcı bir fark meydana getireceksin Allah’ın izniyle.

                                           

“Ödeme işlemleri OdaklıPazar tarafından yapılmaktadır. Ödeme işlemleri ile alakalı bütün sorumluluk OdaklıPazar ‘a aittir. “Ödeme sayfamız %100 güvenlidir. 128 bit şifreleme ile korunan özel “https” başlıklı sayfalardır. Türkiye’nin en güvenilir satış şirketlerinden OdaklıPazar tarafından yürütülen bir sistemdir. Kredi Kartı ve PayPal yoluyla edinmeyi seçerseniz, ödemeniz gerçekleştikten sonra ANINDA kayıt sayfasına yönlendirileceksiniz. Eğer havale yöntemini seçerseniz, bankamızdan onay geldiğinde (ki bu genel de 10 dakikayı geçmez) kayıt sayfasına giden link eposta adresinize gönderilecektir. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.”