İçeriğe geç

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Uygulanır?

domuz yağı büyüsü

Domuz Yağı Büyüsünü Diğer İnsanlara İhtiyaç Duymadan Yapın

Domuz yağı büyüsünün birçok insanın hayatını kurtarıp onu yanlışlardan ve çekinceli durumlardan çekip aldığını biliyor muydunuz? Yani domuz yağı büyüsü esasında sanıldığı kadar riskli ve sıkıntılı bir uygulama değil, aksine insanların hayatını kurtarıp onlara güzellikler armağan edebilecek bir uygulamadır.

  • Evet, bazı durumlarda özellikle de art niyetle size yapılmışsa domuz yağı büyüsü gayet sıkıntılı süreçlerin kapısını açıp sizi tehlikeye atabilir ve kötülüklere maruz bırakabilir; fakat bu büyüyü, masum bir şekilde siz başkası için yapıp da istediğinizi yaptırabilecek bir potansiyel ile kendinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Domuz yağı büyüsü ile istediğiniz kişinin istediğiniz duyguya veya düşüncelere kapılmasına ve size bağlanmasına vesile olabilirsiniz.

Evvela bu büyünün sadece domuz yağı değil, herhangi bir hayvanın yağı ile yapılabileceğini ifade etmek istiyoruz, çünkü buradaki domuz yağı, sembolik olarak ifade edilir. Dolayısıyla herhangi bir kasaptan ya da herhangi bir süpermarketten alacağınız ortalama 50 gramlık dana ya da koyun yağı, bu uygulamayı yapabilmeniz için size yeterli olacaktır.

Domuz Yağı Büyüsü ve Sıvı Halde Yağ

Domuz yağı büyüsü için sessiz bir yer bulun ve yanınıza almış olduğunuz herhangi bir hayvanın yağını kısık ateşte iyice kaynatıp sıvı hale getirinceye kadar bekletin, ardından da bu yağı bir kabın içerisine koyup önünüze yerleştirin ve gözlerinizi kapatıp domuz yağı büyüsünü hangi niyetle yaptığınızı iyice düşünmeye çalışın.

Niyetinizi netleştirdikten ve tefekkürünüzü iyice yaptıktan sonra, şimdi domuz yağı büyüsünün üzerine gözlerinizi açıp şunları okuyun:

  • “Yardımını istedim ve işte sana geldim ey hüddamlar içinde bereketi ve rızkıyla ön plana çıkarak insanlara istediği şeyi yaptırabilen bir güç ile karşımıza çıkan Hüddam Apraziyal Efendi, işte bahtına düştüm; işte kapına geldim, işte yardımını talep etmekteyim, işte senin varlığınla avunmaktayım. Bana kapılarını açıp domuz yağı büyüsünün enerjisini göster ve kalbime vakıf olarak ne yapmak istediğimi tamamen öğren. Domuz yağı niyetiyle sana sunmuş olduğum bu yağ ile bana bereket ve huzur sağla, önümdeki kapıları aç, engellemeye çalışanları devre dışı bırak ve beni bahtiyarlık içerisinde yaşayacak bir nasip ile nasiplendir. Domuz yağı büyüsünü hakikaten ulaştır ve bana ömrümün güzelliklerini göster.”

domuz yağı büyüsü

Domuz Yağı Büyüsünde Sonraki Kısım Nedir?

Bu ifadeleri domuz yağı büyüsünün yapılması için önünüze koymuş olduğunuz sıvı yağın üzerine okuduktan sonra, hiç vakit kaybetmeden bu sıvı yağı alıp götürerek bir toprak parçasının üzerine dökün ve bu toprak parçasının üzerine dökme işleminin ardından gözlerinizi kapatıp yeniden niyetinizi düşünün ve yeniden gözleriniz açık bir şekilde sıvı yağın ve toprağın üzerine şunları söyleyin:

  • “Artık hüküm tamamlanmış olacak ve Hüddam Apraziyal Efendi, görevini ifa etmeye başlayacak. Bu noktadan sonra yapabileceğim hiçbir şey olmadığı gibi, sıkıntı ve stres yapmamı gerektirecek herhangi bir durum da bulunmamaktadır. Domuz yağı büyüsü artık hükmünü icra etmeye başlayacak.”

Bu ifadeler sonrasında yanınızdaki kabı götürüp günlük rutininizde herhangi bir işiniz için kullanabilirsiniz, domuz yağı büyüsünü bu şekilde bitirmiş olacaksınız; fakat bu büyünün riskli ve sıkıntılı süreçlere sebep olabilecek bir enerji ile dolu olduğunu da yazımızın en başında ifade etmiştik, tekrar ifade etmek istiyoruz.