İçeriğe geç

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır, Nelere Dikkat Etmen Gerekir?

adet kanı büyüsü

Adet kanı büyüsünü yaptıktan tam 7 gün sonra sevdiğim kişinin kalbine aşkımın bıçağını saplamayı başardım, onun muhabbetinin şimdiye kadar hiç böyle coştuğunu ve tabiri caizse kudurduğunu görmemiştim.

Zaten kendisi de muhabbetinin coştuğunu ve kudurduğunu ifade ederek acayip bir yoksunluk sendromu çektiğini bana anlattı ve bensiz geçen günlerinin adeta bir cehennem azabı gibi kendisine geldiğini söyledi.

  • Hakikaten adet kanı büyüsünün bu kadar etkili olduğunu hayal edemezdim, fakat rüyamın gerçekleşmesini de bu büyüye borçlu olduğum için bu büyünün saflığı ve gücü karşısında kendimi aciz hissediyorum ve bu uygulamaya minnet borcu ile borçlu olduğumu biliyorum.

Şimdi size en doğru ve en etkili adet kanı büyüsü nasıl yapılır bunu anlatacağım, bu anlatımı dikkatlice okumanız ve incelemeniz gerekir; çünkü hiçbir yerde bulamayacağınız bu anlatım sayesinde hayatınızın değiştiğine ve farklı gelişmelere şahit olduğunuza belki de ilk günlerde inanamayacaksınız.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum:

Adet Kanı Büyüsü Ne için Yapılır?

  • Adet kanı büyüsü herhangi bir kişinin (sizi tanısın ya da tanımasın) kalbine aşk oku saplayarak onun sadece ve yalnızca size bağlı kalması ve sizden başkasına asla eğilim göstermemesi maksadıyla yapılabilir.
  • Yanı sıra sizi terk eden ya da bir şekilde sizden vazgeçen eski sevgilinizin, eşinizin ya da partnerinizin kalbine aşk okunu saplayarak onun sizden ayrı geçirdiği günlerden dolayı pişmanlık krizinde tutuşmasına ve yanmasına da vesile olabilirsiniz.
  • Yine adet kanı büyüsü ile, teklif ettiğiniz halde teklifinizi kabul etmeyen ya da teklif etseniz bile sizi geri çevirecek olan herhangi bir erkeği ya da kadını sadece 7 günde kendinize esir ve tabiri caizse mahkum haline getirebilirsiniz.

Daha bunun gibi aklınıza gelebilecek her türlü iş ve işlemi adet kanı büyüsü sayesinde yapabilirsiniz, detayları aşağıda anlatıyorum olacağım:

adet kanı büyüsü

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evvela adet olduğunuz dönemin herhangi bir vaktinde sadece 3 damla adet kanınızı bir peçetenin üzerine damlatın ve 3 damla adet kanı ile bulaşan bu peçete ile sessiz bir yere geçerek orada aşağıdaki işlemleri yapın:

3 damla adet kanı damlatmış olduğunuz peçeteyi önünüze koyarak gözlerinizi kapatıp içinizden 21 defa “Ya Hüddam Apraziyal Efendi, kalbimdeki niyeti ve düşünceleri sana açıyorum, sen de benim kalbimi inceleyerek bütün ince düşüncelerimi ve duygularımı gerçekleştir.” demelisiniz.

Bu ifadelerin ardından 21 defa “Ya Hüddam Apraziyal Efendi” demeli ve sonrasında peçeteyi sağ avucunuza alıp şunları okumalısınız:

adet kanı büyüsü

Adet Kanı Büyüsünde Esrarengiz Tabirler

  • “Kaderin cilvesi vesilesi ile seni buldum, sen ki bütün görevli varlıklar içerisinde kudreti simgeleyen ve kuvvetin sembolü olan varlığın ile hemen hemen her türlü girişimde bulunabilecek bir güce sahipsin. Senin karşında dağların eridiğini ve taşların un ufak olduğunu herkes bilir. Niyetimi bildiğin için açık açık bir kez daha dile getirmek ve yabancıların bu niyete vakıf olmasına sebebiyet vermek beyhude bir uğraştır. İşte kapındayım ve işte umduğun gibi 3 damla adet kanı ile huzurundayım, artık bu kanın hatırı için beni bahtiyar olanların kitlesine katıp hüsrana ve ziyana uğrayanlardan eyleme, onların yolundan uzaklaştır.”

Bu ifadeleri sağ avucunuza almış olduğunuz ve 3 damla adet kanı damlatmış olduğunuz peçetenin üstüne içtenlikle okuduktan sonra 7 defa:

“Çantada bir keklik var
Benim ufkum ne kadar
Artık gönlümdeki yar
Gelsin bana şehriyar”

ifadelerini söylemeli ve sonrasında bu peçeteyi gizli bir yere saklayarak orada kalmasını sağlamalısınız.

  • Bu uygulamayı mümkünse hilalin çıktığı dönemlerde yapmanız, adet kanı büyüsünün etkisine ve gücüne acayip bir güç katacak ve şaşkınlık verici düzeyde size geri dönüş sağlayacaktır. Fakat adet olduğunuz dönem hilal çıkmamışsa dolunayın çıktığı dönemde de adet kanı büyüsünü yapmanın birçok güzelliğe vesile olduğunu bilerek uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra şu hatırlatmayı da kesinlikle yapmalıyız ve siz de bu hatırlatmaya kesinlikle dikkat kesilmelisiniz ki adet kanı büyüsü gibi büyü ve tılsımlar, herhangi bir hüddamın (yani görevli varlığın) izni ve yetkisi ile yapıldığı için kişiye tarifi imkansız musibetler ve sıkıntılar getirebilir.